Par mums - mycompany.lv

Interneta nozīme arvien pieaug un nav iemesla domāt, ka kaut kas varētu mainīties. Šajā vidē iespējams izlasīt jaunākās ziņas, izklaidēties, iepirkties, iepazīties, veidot savu biznesu un pelnīt naudu, atrast nepieciešamo informāciju gandrīz par jebkuru tēmu, un vēl daudz, daudz ko citu. Tādēļ ikvienam ir būtiski izprast, kas šajā vidē īsti notiek un ko tā var mums dot.

Mūsu mērķis ir izveidot web resursu, kurā būtu atrodamas noderīgas un interesantas lietas attiecībā uz web lapu izstrādi, reklamēšanu, drošības jautājumiem un uzņēmējdarbību interneta vidē. Sadarbībā ar citiem iesaistāmies arī dažādos interesantos interneta projektos un pētījumos.

Iesakām: net.mycompany.lv - online informācija par Jūsu IP adresi, Proxy serveri, pilsētu, ISP (Interneta pakalpojumu sniedzēju) un cita veida informācija, ko iespējams par Jums iegūt pēc lapas apmeklējuma.

Iesakām: start.mycompany.lv - lieliska vieta, no kurienes katru reizi sākt savu ceļojumu interneta plašumos. Ja zināt vēl kādu interesantu un noderīgu websaitu, kas būtu pelnījis atrasties sākuma lapā, tad dariet to zināmu, rakstot mums uz e-mailu. Novērtēsim un, iespējams, pievienosim jau esošajiem.

 
Par mums | Sadarbība | Noteikumi | Kontakti | Lapas karte © mycompany.lv 2008 - 2010

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!