Sadarbība

mycompany.lv ir atvērts jebkādiem sadarbības piedāvājumiem. Ja ir kādas idejas, piedāvājumi vai jautājumi, tad jebkurā diennakts laikā droši rakstiet uz mūsu e-pastu:
info (at) mycompany.lv

Iespējama linku vai reklāmas apmaiņa starp līdzvērtīga izmēra web lapām, dažādu aptauju, sacensību vai cita veida interesantu ideju kopīga organizēšana. Iespējama arī reklāmas izvietošana, katrā atsevišķā gadījumā vienojoties par sadarbības noteikumiem.

Raksti

Piedāvājam ikvienam kļūt par līdzautoru mycompany.lv, iesūtot noderīgus un interesantus rakstus uz mūsu e-pastu.

Iesūtot rakstus, lūdzam norādīt sadaļu, kurā raksts vislabāk iederētos, kā arī vēlams autora vārdu un e-pasta adresi (vēlams arī norādīt, vai Jūs vēlaties vārdu un/vai e-pasta adresi publicēt).

Piedāvājums - 20 minūšu tests

Ja Jums ir sava web lapa, tad piedāvājam veikt tai nelielu testu/novērtējumu. Piesakiet savu web lapu, un mēs novērtēsim to no SEO, drošības, kā arī lietojamības viedokļa. Pēc novērtējuma mēs izsūtīsim Jums ieteikumus, kas, mūsuprāt, būtu veicami Jūsu web lapā. Tas, vai mūsu ieteikumus ņemt vērā, protams, paliks tikai Jūsu pašu ziņā, tomēr "skats no malas" vienmēr nāk tikai par labu.

Novērtējums ir pilnīgi bezmaksas. Tomēr šī iemesla dēļ mēs arī neveiksim sīku un pilnīgu web lapas analīzi, bet informēsim par tiem būtiskākajiem iespējamajiem uzlabojumiem un novēršamajiem trūkumiem ko spēsim atrast Jūsu web lapā 20 minūšu laikā. Ja nekādus trūkumus neatradīsim, tad varēsiet saņēmt īpašu "kvalitātes zīmi" no mycompany.lv ;)

Lai pieteiktu savu web lapu 20 minūšu testam, atsūtiet e-pastu uz adresi info (at) mycompany.lv, norādot tajā savas web lapas adresi un Jūsu login vārdu mycompany.lv saitā (lai izmantotu piedāvājumu, Jums jābūt reģistrētam mycompany.lv lietotājam).

 
Par mums | Sadarbība | Noteikumi | Kontakti | Lapas karte © mycompany.lv 2008 - 2010

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!