Pelnīt internetā, neko nedarot?

Autors: S. K.  (iksandra@inbox.lv)
Kategorija: Nauda

Ieteikt draugiem


Tiešām neko nedarot? Reti kurš atteiktos, ja varētu nopelnīt tāpat vien, neko nedarot. Bet vai tas vispār ir iespējams? Pirmajā brīdī šķiet visai neticami... vai otrajā kaut kas mainīsies?

Internetā ir ne viena vien lapa, kura piedāvā nopelnīt naudu par reklāmu apskatīšanu. Tās tiek dēvētas par clickeriem vai buxiem. Negribu šeit nevienu reklamēt, ja kāds gribēs, tad nav grūti tās atrast, meklētājā ierakstot vārdu "bux". Vienīgais, kas lietotājam šādos buxos ir jādara - jāieiet lapā un jāskatās uz reklāmām. Par katru apskatīto reklāmu viņš saņem noteiktu naudas summu - pārsvarā ap 0.01$, t.i. vienu centu. Ir redzētas arī lapas, kur par vienas reklāmas apskatīšanu sola maksāt 0.02$ un vairāk.

Turklāt tas vēl nav viss. Pastāv iespēja arī pelnīt uz referāļiem - piesaistot lapai citus lietotājus un saņemt naudu par to, ka viņi skatās reklāmas - arī apmēram 0.01$ par reklāmu.

Mazliet parēķināsim, cik tad īsti šādi iespējams nopelnīt... Pieņemsim, ka esam reģistrējušies vairākās lapās, kur sola 0.01$ par klikšķi (reklāmas apskatīšanu), kā arī 0.01$ par referāli - par to, ja reklāmu apskata piesaistītais lietotājs. Sanāk 1 dolārs par 100 klikšķiem. Ja izdodas noklikšķināt dienā 1000 reizes, varam dabūt 10$. Turklāt ver cerēt, ka dabūsim vēl vairāk par referāļiem, ja mūsu piesaistītie lietotāji arī būs aktīvi. Rēķinot 20$ dienā, sanāk ap 600$ mēnesī. Daudz.

Kur tad ir āķis? Un tādam jābūt... jo izklausās pārāk labi. Loģiski padomājot, dažus āķīšus var arī atrast.

Pirmkārt, lai par reklāmas apskati saņemtu naudu, tā jāapskata vismaz 30 sekundes. Tas nozīmē, ka reāli mēs varam apskatīt 1 reklāmu minūtē, lai sevi pārāk nenoslogotu. Tātad aptuveni 60 klikšķi stundā, kas sanāk 0.6$. Pārveidojot latos, apmēram 0.3Ls stundā. Turklāt jāņem vērā, ka šādos tempos skatoties reklāmas, neko citu darīt nav iespējams, turklāt tas ir pietiekoši nogurdinoši. Citiem vārdiem sakot - tas ir darbs. Turklāt neinteresants, nogurdinošs un neveselīgs darbs. Un nav nekāda runa par pelnīšanu "neko nedarot".

Otrkārt, varētu jau cerēt uz referāļiem, tomēr piesaistīt referāļus nemaz nav tik viegli, jo neviens jau nav ieinteresēts tāpat vien kādam palīdzēt pelnīt. Parasti gan šādās lapās ir iespējams referāļus nopirkt - te gan jārēķinās, ka būs kaut kas jāpiemaksā.

Treškārt, pastāv risks, ka beigu beigās grūtā darbā nopelnīto naudu tā arī neizmaksās. Un kam gan tādā gadījumā lai sūdzas... principā nevienam. Šo risku, protams, ir iespējams samazināt, palasot forumos atsauksmes par to, kurās lapās tiešām izmaksas tiek veiktas un reģistrējoties tikai lielās un pazīstamās lapās.

Kāds ir secinājums? Lieliska iespēja, rezerves variants, laika izšķiešana? Galīgos secinājumus lai izdara katrs pats. Varbūt arī tas ir viens no iespējamajiem variantiem, ko pasākt bezdarbības brīžos, lai pie reizes nedaudz papildinātu savu maciņu ekonomiskās krīzes laikā. Es pamēģināju. Man nepatika.

Ir dzirdēts par skriptiem, kas itkā varot šo procesu automatizēt - atliek tikai turēt datoru ieslēgtu un tas apskata reklāmas automātiski, pelnot naudu. Daži tādi ir arī redzēti, bet tie bija pārāk neefektīvi un vienalga bieži prasīja lietotāja iejaukšanos. Tomēr šāda iespēja arī pastāv un teorētiski nav nekas nereāls šādu skriptu uzrakstīt. Tikai šaubos, vai atmaksāsies visā šajā ieguldītais darbs.

Lai nu kā, pastāv arī alternatīvi pelnīšanas veidi internetā. Ja ir vajadzīgās prasmes un zināšanas, tad var mēģināt pelnīt ar savu web lapu. Ja nekādu zināšanu par web lapu veidošanu nav, tad varbūt ir īstais laiks tās iegūt? Var apsvērt iespēju arī iesaistīties Affiliate programmās un pelnīt ar citu firmu produkcijas reklamēšanu. Iespēju ir daudz, bet jārēķinās, ka, pavisam neko nedarot, uz peļņu cerēt ir naivi. Būs jāiegulda gan darbs, gan zināšanas. Tādēļ atliek izvēlēties sev piemērotāko peļņas veidu un tad tik uz priekšu...Komentāri

alijs, 2009-02-24 22:50:55

Alternatīvs veids ir arī izveidot pašam savu buxu, tā vietā, lai klikšķinātu citos.

Lai gan tagad viņu tik daudz, ka peļņa tādam vidusmēra buxam nevarētu būt nekāda dižā. Var vienīgi cerēt, ka krīzes apstākļos saradīsies daudz vieglas peļņas meklētāju internetā, kas būs gatavi klikšķināt ;)


jancitis123, 2010-01-21 13:41:08

Njā, ar buxiem tomēr ir kā ir. :)


bite0182, 2014-01-19 11:31:23

drusku jau vien sanak:)


ingtanne, 2017-01-14 19:30:46

LABA IESPĒJA PIEPELNĪTIES SĒŽOT BRĪVAJĀ LAIKĀ PIE DATORA,TAS NEBŪS NE 100 NE 1000 EIRO ,BET 15-50 EIRO IR IESPĒJAMS PELNĪT DIENĀ.IR PĀRBAUDĪTS UN STRĀDĀ LABI. SPIED ŠEIT UN PĀRLIECINIES PATS:http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=344252

Lai pievienotu komentāru, autorizējies!

 
Par mums | Sadarbība | Noteikumi | Kontakti | Lapas karte © mycompany.lv 2008 - 2010