Affiliate mārketings - iespēja pelnīt online.

Autors: alijs  (alijs (at) mycompany.lv)
Kategorija: Nauda

Ieteikt draugiem


Affiliate mārketings - iespēja pelnīt online.Affiliate programmas piedāvā ikvienam iesaistīties dažādu firmu preču un pakalpojumu reklamēšanā internetā. Šeit uzreiz rodas jautājums - kāpēc gan lai kāds gribētu reklamēt citu firmu produkciju? Atbilde: par katru preci vai pakalpojumu, kas tiks nopirkts, pateicoties Jūsu reklāmai, Jūs saņemsiet zināmus procentus no šīs preces vērtības. Vai šis ir kārtējais triks, vai arī ar Affiliate mārketingu tiešām var labi nopelnīt? Papētīsim dziļāk.

Internetā pieejamais Affiliate programmu klāsts ir ļoti plašs. Ievadot Google meklētājā vārdu "Affiliate", atgriezto rezultātu skaits mērāms simtos miljonu. Tāpat arī reklamēšanai piedāvāto preču un pakalpojumu klāsts, kas ietver gandrīz visu, ko vien var iedomāties. Sākot no programmatūras un beidzot ar reģistrāciju pieaugušo iepazīšanās portālos. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko.

Pēc diezgan daudzu Affiliate programmu izpētes un reģistrēšanās vairākās no tām, var secināt, ka vidējais samaksas lielums vērā ņemamās programmās svārstās no $10 līdz pat $100 par vienu pirkumu, kas panākts ar Jūsu reklāmu. Tas pārsvarā ir atkarīgs no reklamējamā produkta, bet izdevīgākajās programmās vidēji varētu būt tuvu $60. Pārrēķinot latos, sanāk ap Ls 30. Piemeklējot izdevīgāku produktu, var cerēt pat uz Ls 50 par katru pārdoto preci.

Kā tas īsti darbojas? Vispirms nepieciešams piereģistrēties kādā Affiliate programmā. Tālāk jāizvēlās no tur piedāvātā produkcijas klāsta sev piemērotākais, ko reklamēt. Jums tiks piešķirts unikāls links uz šo produktu. Tālāk jāievieto izvēlētā produkta reklāmas ar unikālo linku savā web lapā, interneta forumos vai jebkur citur, kur kāds to var iedraudzīt un ieinteresēties par reklamējamo produktu. Kāds apmeklētājs ieraudzīs Jūsu reklāmu un uzspiedīs uz linka, caur kuru nonāks produkta mājas lapā. Ja viņs tur šo produktu nopirks, Jūs saņemsiet par to noteiktus procentus no preces vērtības.

Pagaidām izklausās labi - ievietojam reklāmas un saņemam Ls 50 par katru nopirkto preci. Kur tad ir zemūdens akmeņi? Viens labi pamanāms akmens ir apstāklī, ka mūsdienās internets ir pilns ar reklāmām, un ir pietiekoši sarežģīti šādā veidā kādu ieinteresēt nopirkt tieši mūsu preci. Tāpēc nāksies mazliet pastrādāt, lai izveidotu efektīvu reklāmu un labi apdomāt par vietu, kur to izvietot. Jāņem vērā, ka Latvijas tirgus nav pārāk maksātspējīgs, tādēļ jāapsver arī iespējas pareklamēt savu preci ārpus mūsu valsts robežām. Interneta vidē tas ir salīdzinoši vienkārši.

Var secināt, ka lielākais šķērslis ceļā uz lielu peļņu ir sarežģītā potenciālo pircēju atrašana un ieinteresēšana ar savām reklāmām. Lai palīdzētu Affiliate mārketinga dalībniekiem šo šķērsli pārvarēt, liela daļa programmu piedāvā saviem sadarbības partneriem dažāda veida palīdzību reklamēšanas procesā - bezmaksas web lapas, rakstus un pamācības, kas ļauj arī ar diezgan minimālām zināšanām IT jomā izveidot savu web lapu un reklamēt tajā izvēlēto produktu. Tomēr, lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus, zināms darbs būs jāiegulda SEO pasākumos, lai izveidotā mājas lapa būtu apmeklēta.

Affiliate programmās pozitīvi vērtējams fakts, ka lielākā daļa neprasa nekādus finansiālus ieguldījumus, atšķirībā, piemēram, no buxiem, kur bieži vien jāpērk dažādi apgreidi, lai varētu palielināt savu peļņu. Affiliate gadījumā viss ir atkarīgs no katra paša zināšanām un spējām mārketinga un cilvēku ieinteresēšanas jomā.

Secinājums, ko izdarīju pēc pāris dienu veltīšanas Affiliate mārketinga tuvākai izpētei ir šāds - šobrīd man tā izskatās viena no labākajām peļņas gūšanas iespējām interneta vidē. Tomēr galīgos secinājumus lai izdara katrs pats.

Ja kāds vēlas izmēģināt savus spēkus Affiliate mārketingā, tad varu ieteikt ierakstīt meklētājā vārdus "affiliate program" un izvēlēties no simtiem piedāvājumu sev atbilstošāko ;)Komentāri

orlando7, 2009-09-02 16:51:34

jautājums: ir jātaisa sava kkāda mājas lapa vai to saitu ko var dabūt tu vari publicēt kur vien vēlies.

saprotu ka galvenais lai tas pircējs tajā mājas lapā būtu iegājis caur tavu saitu, ja???

man ar to anketas aizpildīšanu ir problēmas.


alijs, 2009-09-02 20:24:19

Jā, galvenais, lai pricējs izmantotu Tavu linku. Sava mājas lapa, protams, ir ļoti labi, bet bez tā var arī iztikt un likt linku citās lapās un forumos.

Pēdējā laikā esmu manījis, ka šādiem mērķiem izmanto, piem. draugiem.lv runāšanu ;)


orlando7, 2009-09-02 22:29:18

tev pašam ar ir izdevies kko nopelnīt ar šo programmu???

vai tas viss ir tikai runāšanas līmenī...

būs laikam jāpameiģina :D


alijs, 2009-09-03 20:32:32

Šo to jau ir izdevies. Ne pārāk daudz, jo man tas ir tikai vaļasprieka līmenī. Bet zinu cilvēkus, kas pastāvīga darba vietā izvēlējušies pelnīt internetā un iztiek tīri labi.

Ja ir vēlme pamēģināt, tad tas ir tikai pozitīvi. Bet uzreiz brīdinu, ka nebūs tā - piereģistrēsies pirmajā programmā, kas gadīsies ceļā un jau pēc nedēļas saņemsi naudu.

Vajag rūpīgi izvēlēties affiliate programmu, kā arī būs jāiegulda zināms darbs, lai kāds cilvēks tiešām izmantotu Tavu linku un nopriktu reklamēto preci. Nav viegli, bet ir interesanti, tā ka lai veicas! ;)


cikito, 2011-07-18 22:47:57

es seit jauninja. bet es esmu sajusma par catu ar robotu. no sakuma likas ka tas atkal kaut kads triks bet kad saku lasit comment. visvairak patik robotinjs BADIJS . vinjs ir tik jauks un miljs. un dzivo Riga un macas LU. loti loti patik chats ar robotu. vienkarsi super. uzslavas un buchas veidotajiem!! :)


FelixVeilands, 2011-12-30 12:07:05

Laba diena visiem!

Tiem, kas mēģina izprast kā tas darbojas (Affiliate), esmu izveidojis Soli pa Solim instrukciju AR BILDĒM, kā izveidot lapu pilnīgi BEZ MAKSAS un sākt tirgot savu (Affiliate) produktu, pat ja pirms tam Tev tāda nebija :)

1 vai 2 dienas un Tu būsi izveidojis(usi) savu lapu ar produktu un pratīsi piesaistīt tai apmeklētājus. Tālākais jau ir atkarīgs no tā cik Tev ir apņēmības un vai Tev vispār patīk bizness internetā :)

Instrukciju vari apskatīt šeit: http://place4share.com/index.php/online-business/create-your-first-income-site

Personīgi garantēju, ka visu esmu atlasījis tā, ka veidojot savu lapu un reklamējot to (piesaistot apmeklētājus), Tev nebūs jāiztērē ne santīms.

Ar cieņu,
Fēlikss Veilands

P.S. Instrukcija un viss ar to saistītais ir Angļu valodā, jo tā nu ir sagadījies, ka ja vēlies kaut ko pārdot, tas ir jādara tur, kur ir pircēji :)

P.P.S. Negarantēju milzu ienākumus, bet garantēju, k


FelixVeilands, 2011-12-30 12:12:13

turpinājums :)

P.P.S. Negarantēju milzu ienākumus, bet garantēju, ka ja iziesi visu līdz galam un izveidosi lapu, tad izpratīsi nelielu daļu no interneta mārketinga un apjautīsi virzienu, kurā turpināt (vairs nemaldīsies un nereaģēsi uz bezjēdzīgiem piedāvājumiem)


stimorol, 2013-05-08 16:52:57

Jau tagad vidusskolēni no lauku apgabaliem nopelna vairāk nedēļā, nekā tie, kuri saņem minimālo mēnešalgu -
http://www.naudasformula.lv/r/bonusmarketing 
Ja rodas kādi jautājumi droši sazinaties ar mani:
biznessnomajam@gmail.com
Un lai, saņemtu papildus informāciju par kompāniju, reģistrējies šeit -
http://www.pureleverage.com//lcs/907205/101


stimorol, 2013-05-08 17:04:19

Starpcitu , labas affiliate programmas Latvijā var atrast šeit - http://www.partnerprogramma.lv/p/blog-page.html

Lai pievienotu komentāru, autorizējies!

 
Par mums | Sadarbība | Noteikumi | Kontakti | Lapas karte © mycompany.lv 2008 - 2010